Багато хто знає, що корінь імбиру дуже корисний для імунітету. Тому я намагаюся брати його хоча б зрідка. Добре, що він завжди є.
Півтора місяці тому, копирсаючись у коробці з імбиром, я натрапив на корінець з набряклими нирками. У голові промайнула думка, що такий екземпляр має всі шанси прорости. Ідея мені сподобалася, і я поклав його до корзини.
МЕНЕ ГРЕЛА ДУМКА, ЩО ЦЬОГО РАЗУ НЕ ТРЕБА ВИРОЩУВАТИ РОСЛИНУ ІЗ НАСІННЯ І ЧЕКАТИ, КОЛИ ВОНО ВИРОЩЕ. ВСЕ МОЖЕ ВИПАДІТИ НАМІСТО РАНЬШЕ. Адже коренева система вже є, потрібно тільки правильно її пробудити.
Я поклав корінь імбиру у просторий горщик і засинав землею так, щоб верхня частина кореня була відкрита. Чомусь мені здалося, що таким чином паросткам буде простіше почати зростання.
Пройшло більше тижня, але жодних видимих зрушень не сталося. Колишні нирки залишалися в зародковому стані, а нові не з’являлися.
Я НЕ РОЗУМІВ, ЧОМУ ІМБІР НЕ ХОЧЕ ЗРОСТИ. ЗДАВАЛОСЯ Б, ЖИВИЙ КОРІНЬ У БЛАГОДІЙНОМУ СЕРЕДОВИЩІ. ЙОМУ ЯВНО ЩОСЬ НАХОПИЛО.
Тоді я повністю засинав його землею і продовжив щоденний полив, сподіваючись на пробудження.
Приблизно за тиждень з’явився перший паросток! Ура, він прокинувся!
Незабаром з’явився другий, а перший уже був 10 см завдовжки. З кожним новим днем стеблинки ставали довшими і товстішими. Почали з’являтися перші листочки.
Вони росли так швидко, що через 12 днів висота першого паростка вже становила 65 см, а ширина листя доходила до 3 см.
ЯКЩО ТАК ПІДЕ ДАЛІ, ТО ПРИДЕТЬСЯ ВІЗТИ ЙОГО НА ДАЧУ І ШУКАТИ МІСЦЕ ДЛЯ ПОСАДКИ.
Крім корисних властивостей, ця рослина славиться своєю красою. Восени, у дорослих кущів з’являється великий червоний бутон. Він виділяє специфічний сік, який має приємний запах і має антисептичні властивості.
Квітка дуже стійка, вона може простояти у вазі кілька тижнів і не зав’янути. Ось така рослина продається практично в будь-якому продовольчому магазині.
Якщо мій імбир колись зацвіте, то обов’язково напишу про це окрему статтю.