АВІАЦІЮ В ПОПІЛ!Ніяких Тушок, Сушок та Мігів-українці, ВИДИХАЙТЕ! Суперзброя ЗСУ:окупантів аж трясе!

На Заході активізувалися розмови про необхідність надання Україні більшої кількості озброєння, здатного вражати цілі на великій відстані, зокрема літаки й аеродроми. Крім того, у Конгресі США закликали адміністрацію президента Байдена скасувати обмеження на використання американської зброї для ударів по Росії.

Ймовірність прийняття позитивного для України рішення прокоментував в інтерв’ю полковник ЗСУ та військовий експерт Петро Черник.

Черник зазначає, що така ситуація з ваганням країн Заходу в наданні Україні певних типів озброєння триває вже досить довго.

«У червні 2022 року, коли я перебував у зоні бойових дій на Донеччині, президент США Джозеф Байден заявляв, що не надасть Україні винищувачі F-16, бо це означатиме перетин «червоних ліній» і подальшу ескалацію. Але минув час, і Байден зважився на цей крок — і F-16 у нас будуть. Є надія, що до початку-середини літа винищувачі працюватимуть в Україні. Якщо саме так і станеться, це буде колосальний успіх для нас», — сказав Черник.

Ставте лайк, пишіть коментарі та підтримайте нас на платформі Моно — посилання в описі та в шапці профілю

Він також зауважує, що ситуація з далекобійними ракетами є подібною. Хоча ми цікавимося ракетами ATACMS зі здатністю досягати відстані 300 км, полковник ЗСУ підкреслює важливість звернення уваги на ракети, які використовуються на F-16, зокрема на надзвукові AGM-158 JASSM.
«Існують комплектації, які дають змогу завдавати ударів по цілях противника на відстані аж до 900 км», — наголосив експерт.
Згідно з його словами, удар 5 ракетами ATACMS по об’єктах росіян на Донеччині, зокрема в окупованому Моспиному, призвів до знищення щонайменше трьох пускових установок С-300/400, радару і бойової машини управління. Цей інцидент свідчить про серйозні проблеми у ворога з зенітно-ракетним прикриттям.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *